Osiedle - Warszawa Bekasów

Osiedle Bekasów to 14 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Bekasów na warszawskim Ursynowie, zaprojekowanych w oparciu o nowoczesny, indywidualny projekt architektoniczny. Inwestycja położona jest w kameralnej lokalizacji, w pobliżu Jeziora Imielińskiego i została podzielona na 2 etapy, po 7 domów każdy:
• I ETAP – planowane rozpoczęcie I kwartał 2018
• II ETAP – planowane rozpoczęcie III kwartał 2018
W I etapie powstanie 7 domów, połączonych drogą wewnętrzną z ul. Bekasów. Powierzchnia użytkowa budynków wyniesie od 172,7 m2 do 193,9 m2, a powierzchnia całkowita (z uwzględnieniem skosów na poddaszu) znacznie ponad 200 m2. Domy zostały zaprojekowane na działkach o zróżnicowanej wielkości od 279m2 do 531m2. Każdy Nabywca wraz z domem stanie się właścicielem indywidualnej działki oraz współwłaścicielem drogi wewnętrznej.

Lokalizacja
Lokalizacja osiedla w centralnej części Ursynowa zapewnia mieszkańcom bliskie sąsiedztwo głównej arterii komunikacyjnej dzielnicy - ulicy Puławskiej (230 m), dostęp do obwodnicy Warszawy oddalonej o 450 m oraz do stacji metra. Jednocześnie inwestycja przylega do spokojnych terenów Imielińskiego Parku Krajobrazowego, zaś od zielonych obszarów Lasu Kabackiego dzieli ją odległość ok. 1300 m.

Położenie ul. Bekasów przekłada się na dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Pobliski przystanek autobusowy obsługiwany jest przez 4 linie dzienne kursujące ze wzmożoną częstotliwością w godzinach szczytu oraz jedną linię nocną. Proponowane połączenia zapewniają szybki dojazd do stacji metra. W okolicy znajdują się również stacje rowerów miejskich Veturilo.

W okolicy inwestycji działają liczne przedszkola (w tym jedno zlokalizowane bezpośrednio przy ul. Bekasów), kilka szkół podstawowych w promieniu 1400 m od inwestycji, w tym renomowana publiczna Szkoła Podstawowa nr 100. Najbliższy kościół jest oddalony o 460 m. Atutem jest także bliska odległość do punktów opieki zdrowotnej – Przychodnia Lekarska nOvum (150m), Centrum Medyczne ENEL-MED (600m), czy apteka (200m). W odległości 600 - 700 m położone są: centrum handlowe Auchan, OBI, Intersport, klub fitness Calypso, RTV AGD oraz 2 stacje benzynowe. Spośród oferty gastronomicznej, wzdłuż ul. Puławskiej odwiedzić można m.in. takie miejsca jak Puławska Residence, Siwy Dym, American House, KFC, McDonalds, Blikle, itp. Alternatywą może być również oferta restauracji skupionych w najbliższym sąsiedztwie al. Komisji Edukacji Narodowej.

Otoczenie
Projekt osiedla jest unikalny ze względu na otoczenie, rzadko spotykane w Warszawie dla tak korzystnie skomunikowanej lokalizacji. Inwestycja znajduje się przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, w bezpośrednim sąsiedztwie zacisznych, zielonych terenów Imielińskiego Parku Krajobrazowego, a jednocześnie w pobliżu dużych węzłów komunikacyjnych. Spacerując w bezpośredniej okolicy Jeziora Imielińskiego lub w dalszym promieniu kilku kilometrów od inwestycji, można aktywnie spędzić czas z rodziną, bez konieczności opuszczania miasta.

Rekreacja
W okolicy ul. Bekasów ścieżki rowerowe tworzą sieć okalającą inwestycję wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego, ul. W.K. Roentgena, ul. F. Płaskowickiej, dając tym samym możliwość bezpiecznego dojazdu do największego kompleksu leśnego w Warszawie – Lasu Kabackiego. Wycieczki rowerowe umożliwiają także stacje rowerów miejskich Veturilo, rozlokowane m.in. wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego.
Aktywny wypoczynek zapewniają także bieżnie, boiska do koszykówki, piłki nożnej oraz siatkówki, zlokalizowane w promieniu ok. 1,5 km od ulicy Bekasów. Około 1,3 km wynosi odległość do kompleksu sportowego przy ulicy Hirszfelda (basen, hale sportowe, itp.). Ponadto w okolicy znajdują się siłownie i kluby fitness (np. Calypso Fitness Club w odległości 700m od inwestycji), korty tenisowe oraz do gry w squash’a (kompleks Silva Sport oddalony o 2km). Atutem są również tereny rekreacyjne toru wyścigów konnych na Służewcu, oddalone o ok. kilometr od osiedla.

Projekt
Osiedle Bekasów zostanie wybudowane w oparciu o indywidualny projekt Pracowni Architektoniczno – Konstrukcyjnej A2. Przyjęte rozwiązania funkcjonalne odpowiadają potrzebom Klientów, zebranym przez Dream Houses Development w toku realizacji wcześniejszych inwestycji. Spójny koncept osiedla koresponduje z otoczeniem oraz sąsiadującą zabudową, łącząc w sobie klasyczną architekturę z nowoczesnymi elementami.

Atutem domów jest ich przestronność, funkcjonalność oraz optymalna organizacja przestrzeni ponad 200 m2 powierzchni całkowitej w każdym budynku. Na parterze do dyspozycji mieszkańców są kuchnia, jadalnia oraz pokój dzienny, a także przedsionek, kotłownia oraz łazienka. Na piętrze znajdują się łazienka, dwie sypialnie z dostępem do balkonu oraz duże pomieszczenie rekreacyjne, z możliwością adaptacji jako sypialnia małżeńska z dostępem do indywidualnej garderoby oraz odrębnej łazienki. Na poddaszu zaprojektowano kolejne dwa przestronne pokoje, doświetlone symetrycznie rozmieszczonymi oknami dachowymi oraz łazienkę.

Wysoka jakość wykończenia
Budynki zostaną oddane Klientom w standardzie deweloperskim, realizowanym w tradycyjnej, sprawdzonej technologii, z solidną izolacją termiczną i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów (np. Purmo lub Brugmann, Fakro, Roben lub Braas, etc.). Standard wykończenia obejmuje szereg rozwiązań znacznie wykraczających poza podstawowy poziom deweloperski, w tym m.in. okna trzyszybowe, automatyczną bramę garażową, drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, drzwi przeciwpożarowe do garażu, okna dachowe, wykończenie poddasza płytami gipsowo-kartonowymi, ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach. Budynki będą posiadały komplet przyłączy mediów z sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd, gaz), a całe osiedle zostanie zagospodarowane zielenią i ogrodzone.
Prace budowlane realizowane będą przez sprawdzonych, wyspecjalizowanych wykonawców branżowych, z którymi Dream Houses Development współpracowało przy wcześniejszych inwestycjach przy ul. Wodzirejów i Rajskich Ptaków, stanowiących wizytówkę jakości firmy.

Indywidualne podejście
Nabycie domu na wczesnym etapie budowy daje możliwość modyfikacji standardu deweloperskiego wewnątrz budynków zgodnie z indywidualnymi preferencjami. O ile jest to zbieżne z harmonogramem budowy, jesteśmy otwarci np. na zmiany układu ścian działowych, indywidualne rozmieszczenie lub rozbudowę instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, czy też instalacje dodatkowych elementów takich jak np. rolety okienne, odkurzacz centralny, czy rekuperacja. Jednocześnie zapewniamy troskę o zachowanie spójnego wyglądu i jednolitej estetyki budynków od zewnątrz, jak również całego osiedla. Wierzymy, że nasza wiedza oraz Państwa pomysły pozwolą stworzyć przestrzeń funkcjonalną i estetyczną.

Kompleksowa obsługa
Zapewniamy pomoc w realizacji marzeń o nowym domu od momentu zakupu aż do przeprowadzki. Służymy kontaktami do sprawdzonych firm zajmujących się wykończeniem wnętrz oraz pomagamy w pozyskaniu optymalnego finansowania inwestycji, współpracując z doświadczonym doradcą finansowym.