Osiedle - Warszawa Rajskich Ptaków

Inwestycja Osiedle Rajskich Ptaków została ukończona i przekazana do użytkowania na początku IV kwartału 2017 roku. W zakładce „GALERIA” znajdziecie Państwo pełną dokumentację zdjęciową budowy oraz fotografie ukończonego osiedla.

Oferta zawierała 5 domów w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni od 145m2 do 155,5 m2, z dodatkową możliwością adaptacji poddasza o powierzchni 31m2. Domy zostały wybudowane na działkach o powierzchni 264-644 m2.

Doskonała lokalizacja
Jeden z najważniejszych wyróżników projektu to jego położenie. Znajduje się on w bardzo atrakcyjnej części Warszawy, w centralnej części Ursynowa, ze znakomitym dojazdem do poszczególnych części Stolicy, co umożliwia bezpośrednie sąsiedztwo ulicy Puławskiej (150 m) i położona w odległości 250 m obwodnica Warszawy oraz bliskość metra. Jednocześnie działka znajduje się w odległości zaledwie 600 m od Lasu Kabackiego.
Działka ma bardzo łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, występującej z bardzo dużą częstotliwością (autobusy w godzinach szczytu co 2 min.) i znajduje się już poza strefą korków na Puławskiej (między Warszawą a Piasecznem), co umożliwia dojazd do stacji metra Wilanowska w 8-9 min. W promieniu kilkuset metrów od domów, znajdują się 2 szkoły podstawowe (renomowana publiczna i prywatna), kilkanaście przedszkoli prywatnych a publiczne przedszkole i gimnazjum jest w odległości około 1,5 km, podobnie jak kościół. W odległości 700 m położone jest centrum handlowe Auchan, OBI, McDonald, apteka, 500 m jest do GO Sport, Intersport, RTV AGD, dużego klub fitness. W odległości 100 m znajduje się prywatny szpital Luxmed, 500 m przychodnia Enelmed, 700 m prywatna przychodnia stomatologiczna, 1,5 km przychodnia Medicover z apteką a przychodnia publiczna i szpital jest w odległości 1 km. W odległości 500 m są dwie stacje benzynowe Shell a w promieniu 1,5 km kolejne dwie: Statoil oraz stacja BP. Bisko jest też do różnych restauracji, lobby barów i fastfood-ów w promieniu 1,5 km są Puławska Residence, Siwy Dym, American House, KFC, McDonalds, Blikle itp.

Rekreacja
W odległości 600 m od działki, idąc spacerem willowo-rezydencyjną ulicą Żołny, znajdą się Państwo w największym kompleksie leśnym na terenie Warszawy - w Lesie Kabackim, który biorąc pod uwagę ilość ścieżek biegowych i rowerowych daje fantastyczne możliwości rekreacyjne. 0,5 km jest do dużego klubu fitness przy Puławskiej 427. Około 2 km wynosi odległość do kompleksu sportowego przy ul. Hirszfelda (basen, hale sportowe, korty tenisowe itp.). 1,5 km jest do Silva Sport (10 kortów tenisowych, 2 boiska do squash, fitness). Ponadto w odległości 1 km, przy publicznym gimnazjum, znajduje się zespół boisk sportowych niedawno wybudowanych, przy dofinansowaniu UEFA (piłka nożna, ręczna, 2 do koszykówki, bieżnia, skocznia, lekkoatletyczne itd.), a także nowy plac zabaw dla dzieci.

Funkcjonalność wnętrza
Funkcjonalność i przestronność to absolutne atuty oferowanych domów.
Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią o powierzchni ponad 34 m2 w segmentach skrajnych i 31 m2 w środkowych, ponadto zamknięta, przestronna kuchnia, wyposażona w spiżarnię umożliwiająca realizację pasji kulinarnych bez rozchodzenia się zapachów po domu. Jednak w razie innej koncepcji nabywcy istnieje możliwość stworzenia kuchni otwartej przy salonie. Na parterze jest jeszcze łazienka z prysznicem, hall, wiatrołap oraz garaż. Na piętrze znajdują się 4 duże sypialnie, z których najmniejsza ma powierzchnię 15,5 m2 a dwie ponad 17 m2 każda - w segmentach skrajnych nr 1 i 5, z kolei w domach nr 2-4 sypialnie mają 13,6-15,8 m2,we wszystkich budynkach jest też duża łazienka (około 8 m2). Dwie sypialnie mają dostęp do balkonu.

Wysoka jakość wykończenia, energooszczędne technologie
Budynki zostaną oddane Klientom w standardzie deweloperskim. Wybudowane zostaną przy zastosowaniu technologii tradycyjnej (pustak ceramiczny), ocieplone 15 cm styropianu, wykończone strukturalnym tynkiem elewacyjnym. W domach zostaną zamontowane: drewnopodobna stolarka okienna PCV, drewniane drzwi zewnętrzne i automatycznie otwierana brama garażowa.
Ściany wewnętrzne zostaną pokryte korzystnym dla zdrowia tynkiem cementowo-wapiennym, dodatkowo wygładzone piaskiem kwarcowym.
Budynki będą zawierały komplet instalacji wewnętrznych: elektryczną, zakończoną gniazdami i kontaktami; sanitarną zamkniętą podejściami do montażu armatury; w pełni kompletną instalację CO, zawierającą nowoczesny piec gazowy z dodatkowym zbiornikiem i cyrkulacją ciepłej wody oraz grzejniki konwektorowe z automatyczną regulacją temperatury.
Działka będzie w pełni zagospodarowana: trawa ogrodowa, nasadzenia ozdobne, chodniki, funkcjonalne podjazdy na 2 samochody przed każdym domem. Wykonane zostaną wszystkie przyłącza mediów tj.: energetyczne, wodne, kanalizacyjne i gazowe.

Indywidualne podejście
W przypadku nabycia domu przed zakończeniem budowy, wykończenie będzie realizowane ściśle wg wytycznych Klienta. Domy dają możliwość indywidualnej adaptacji, m.in. można pozostawić zamkniętą kuchnię lub przenieść ją i otworzyć bezpośrednio przy salonie, a obecną kuchnię zamienić na gabinet lub dodatkową sypialnię. Instalacje w budynku zostaną wykonane w taki sposób aby umożliwić alternatywne zagospodarowanie przestrzeni parteru. W pełni możliwa i funkcjonalna może być adaptacja 31,5 m2 poddasza, dzięki prowadzącym na nie betonowym schodom, gdzie w razie potrzeby można też stworzyć trzecią łazienkę (dzięki wyprowadzonym instalacjom) i kolejną sypialnię lub przestrzeń rekreacyjną. W razie potrzeby, przy wykorzystaniu możliwości adaptacyjnych zapewnionych przez developera, w domu może być aż 6 pokoi sypialnych.

Kompleksowa obsługa
Zapewniamy pomoc w realizacji procesu wykończenia domów aż do wprowadzenia się do nich. Pomagamy też naszym Klientom w pozyskaniu optymalnego finansowania inwestycji, współpracując z doświadczonymi doradcami finansowymi.