Osiedle - Warszawa Wodzirejów

Inwestycja Osiedle Wodzirejów została ukończona i przekazana do użytkowania na początku IV kwartału 2017 roku. W zakładce „GALERIA” znajdziecie Państwo pełną dokumentację zdjęciową budowy oraz fotografie ukończonego osiedla.

Oferta zawierała 8 domów w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni od 141m2 do 167m2, z dodatkową możliwością adaptacji poddasza o powierzchni 25-30m2. Domy zostały wybudowane na działkach o powierzchni 450m2 każda.

Doskonała lokalizacja
Jeden z najważniejszych wyróżników projektu to jego położenie, znajduje się on w bardzo atrakcyjnej części Warszawy, na granicy Ursynowa i Mokotowa, ze znakomitym dojazdem do poszczególnych części Stolicy, co umożliwia bezpośrednie sąsiedztwo ulicy Puławskiej (450 m) i położona w odległości 1,3 km obwodnica Warszawy oraz bliskość metra. Działka jest w odległości 600 m od skrzyżowania ul. Puławskiej, Poleczki i Pileckiego, z dostępem do komunikacji miejskiej w różnych kierunkach, występującej z bardzo dużą częstotliwością (autobusy w godzinach szczytu co 2 min.), z możliwością dojazdu do metra w 5 min. W promieniu kilkuset metrów od domów znajdują się 2 szkoły podstawowe (renomowana publiczna i prywatna), 5 przedszkoli (1 publiczne i 4 prywatne, w tym integracyjne), kościół, obiekty sportowe, kilka sklepów, w odległości 600 m położony jest Marcpol, 1,5 km Auchan, OBI, McDonald, apteka, 1,3 km do GO Sport, Intersport, RTV AGD, duży klub fitness. W odległości 450 m znajduje się prywatna przychodnia Medicover z apteką, 700 m od domów jest prywatna klinika stomatologiczna, około 1 km Enelmed a przychodnia publiczna (również z apteką), w odległości 1,5 km. W odległości 500 m jest stacja benzynowa Statoil i KFC, a w promieniu 1 km 2 stacje Shell oraz stacja BP.

Rekreacja
W odległości 600 m znajdą się znakomite tereny rekreacyjne toru wyścigów konnych na Służewcu (z wejściem od ul. Wyczółki). Z przeciwnej strony znajduje się niedawno zrewitalizowane Jezioro Grabowskie, otoczone malowniczymi łąkami i terenami rekreacyjnymi. 1 km jest do dużego klubu fitness przy Puławskiej 427. Nieznacznie powyżej 2 km wynosi odległość do kompleksu sportowego przy ul. Hirszfelda (basen, hale sportowe, korty tenisowe itp.). 3,5 km jest do Silva Sport (10 kortów tenisowych, 2 squash, fitness). Ponadto w odległości 600 m, przy publicznej szkole podstawowej znajduje się zespół boisk sportowych.

Nowoczesność i harmonia
Domy mają nowoczesną linię architektoniczną, opartą na projekcie Studia Projektowego Archon. Działki o dużej powierzchni (450 m2 w tej części Warszawy jest rzadkością) w połączeniu z brakiem ogrodzeń od frontów budynków będą wywoływać pozytywne wrażenie dużej, otwartej przestrzeni przed i pomiędzy budynkami. Do tego wykończone z pietyzmem elementy elewacji i architektury ogrodowej zbudują prestiżowy charakter osiedla a mieszkańcom zapewnią spędzanie czasu w przyjaznych do życia warunkach.

Bezpieczeństwo i integracja społeczna
Domy zostaną wybudowane w systemie osiedla zamkniętego, co zagwarantuje Państwu bezpieczeństwo. Osiedle, jak wspomniano wyżej pozostanie jednak otwarte wewnątrz - bez zbędnych ogrodzeń pomiędzy posesjami od frontu budynków (ogrodzenia rozgraniczać będą jedynie ogrody z tyłu i z boków obiektów) aby dać możliwość swobodnej integracji mieszkańcom, szczególnie dzieciom i młodzieży.

Funkcjonalność wnętrz
Na parterze znajduje się przestronny salon o powierzchni ponad 31 m2 z otwartą kuchnią (z ewentualną możliwością jej zamknięcia, w razie oczekiwań klienta), łazienka z prysznicem, hall, wiatrołap, pomieszczenia techniczne oraz obszerny garaż. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie i duża łazienka, istnieje też możliwość adaptacji garderoby na dodatkową 3 łazienkę, przypisaną do jednej z sypialni. Aż trzy sypialnie wyposażone są w balkony. Dom, mimo funkcjonowania w zabudowie bliźniaczej, jest bardzo dobrze doświetlony ze względu na wielkość okien i ich konstrukcję (w większości pomieszczeń okna balkonowe i okna narożne w jadalni).

Wysoka jakość wykończenia, energooszczędne technologie
Budynki zostaną oddane Klientom w standardzie deweloperskim. Wybudowane zostaną przy zastosowaniu technologii tradycyjnej (pustak ceramiczny), ocieplone 20 cm styropianu, wykończone strukturalnym tynkiem elewacyjnym. W domach zostaną zamontowane: drewnopodobna stolarka okienna PCV, drewniane drzwi zewnętrzne i automatycznie otwierana brama garażowa.
Ściany wewnętrzne zostaną pokryte korzystnym dla zdrowia tynkiem cementowo-wapiennym, dodatkowo wygładzone piaskiem kwarcowym.
Budynki będą zawierały komplet instalacji wewnętrznych: elektryczną, zakończoną gniazdami i kontaktami; sanitarną zamkniętą podejściami do montażu armatury; w pełni kompletną instalację CO, zawierającą nowoczesny piec gazowy z dodatkowym zbiornikiem i cyrkulacją ciepłej wody oraz grzejniki konwektorowe z automatyczną regulacją temperatury.
Działka będzie ogrodzona, wyposażona w automatyczną bramę wjazdową na osiedle, zagospodarowana: trawa ogrodowa, nasadzenia ozdobne, chodniki, podjazdy, itd. Wykonane zostaną wszystkie przyłącza mediów tj.: energetyczne, wodne, kanalizacyjne i gazowe.

Indywidualne podejście
W przypadku nabycia domu przed zakończeniem budowy, wykończenie będzie realizowane ściśle wg wytycznych Klienta. Domy dają możliwość indywidualnej adaptacji, m.in. można pozostawić otwartą lub zamkniętą kuchnię, zmienić sposób wykorzystania pomieszczeń technicznych, dokonać adaptacji 30 m2 poddasza, stworzyć trzecią łazienkę lub zamienić ja na garderobę do wykorzystania wyłącznie przy jednej z sypialni lub z dostępem otwartym na dom. Generalnie piętro można zagospodarować na kilka sposobów.

Kompleksowa obsługa
Zapewniamy pomoc w realizacji procesu wykończenia domów aż do wprowadzenia się do nich. Pomagamy też naszym Klientom w pozyskaniu optymalnego finansowania inwestycji, współpracując z doświadczonymi doradcami finansowymi.