Osiedle - Warszawa Wyczółki

Osiedle Wyczółki to kameralne osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane przy zabytkowej ulicy na warszawskim Ursynowie, tuż obok bocznego wejścia na teren Torów Wyścigów Konnych na Służewcu. Inwestycja odpowiada na zróżnicowane potrzeby Klientów - składa się z 3 domów w zabudowie szeregowej (w tym jeden z nich dwulokalowy) oraz wolnostojącego budynku dwulokalowego (funkcjonalnie zbliżonego do tzw. bliźniaka). Cztery największe segmenty posiadają garaże 2-stanowiskowe.

Lokalizacja

Lokalizacja osiedla gwarantuje mieszkańcom nie tylko spokój, ale także łatwy i szybki dostęp do kluczowych arterii komunikacyjnych – ul. Puławskiej, Doliny Służewieckiej, al. Wilanowskiej oraz trasy S79 i Południowej Obwodnicy Warszawy.

Mieszkańcy Osiedla będą mogli korzystać zarówno z prywatnych środków transportu, jak również z komunikacji miejskiej, zorganizowanej w ramach dwóch przystanków oddalonych od Osiedla o niecałe 200m. Z przystanku „Wyczółki 01” dojechać można do Metra Wilanowska autobusami linii 165 oraz 331, zaś z przystanku „Wyczółki 02” oraz „Łączyny 02” na Lotnisko Chopina. Wszystko to zapewnia sprawny dojazd do pracy, przedszkoli oraz szkół wszystkich szczebli, tworząc tym samym dogodne warunki do życia wszystkim członkom rodziny.

Otoczenie

Ulica Wyczółki to adres dedykowany wszystkim, którzy cenią sobie doskonałą komunikację oraz niepowtarzalny klimat miejsca, w którym żyją. Niewątpliwym atutem są panujące w tym miejscu cisza i spokój, niewielkie natężenie ruchu oraz obecność zieleni i drzew. Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych Służewiec, którego usytuowanie jest naturalną barierą dla zgiełku dużego miasta. Jednocześnie bliskość tego obiektu daje możliwość korzystania z licznych wydarzeń sportowych, rekreacyjnych, czy też koncertów i festiwali muzycznych.

Rekreacja

Aktywny wypoczynek w okolicy ul. Wyczółki możliwy jest między innymi dzięki stale rozrastającej się na terenie Ursynowa siatce ścieżek rowerowych. Trasę rowerową można rozpocząć zarówno wyjeżdżając na ul. Poleczki, jak i kierując się ku ul. Puławskiej. Dalej wyznaczonymi ścieżkami można podróżować wzdłuż ul. rtm. W. Pileckiego czy al. Komisji Edukacji Narodowej, zmierzając do największego kompleksu leśnego w Warszawie – Lasu Kabackiego. Warto również zauważyć, że na wspomnianej przykładowej trasie rozlokowane są również stacje rowerów miejskich.

Ponadto w okolicy znajdują się siłownie – zarówno coraz popularniejsze otwarte siłownie plenerowe, jak i tradycyjne siłownie i kluby fitness oferujące różnorodną ofertę (np. Total Fitness Ursynów po przeciwnej stronie ul. Puławskiej). Mieszkańcy znajdą w okolicy również bieżnie, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę oraz korty do gry w tenisa lub squash’a. Tuż przy Torze Wyścigów Konnych na Służewcu działa również Szkolny Klub Jeździecki, który swoja ofertę kieruje do dzieci, młodzieży oraz całych rodzin.

Projekt

Osiedle Wyczółki to kolejny projekt autorstwa Pracowni Architektoniczno-Konstrukcyjnej A2, wykonany na zlecenie firmy Dream Houses Development Sp. z o.o..

Na uwagę zasługuje przede wszystkim oryginalny układ osiedla. Oddzielne wejścia, furtki oraz bramy wjazdowe z ul. Wyczółki zapewniają maksymalne poczucie niezależności i prywatności. Starannie dopracowana architektura łączy w sobie klasyczne rozwiązania z nowoczesnymi detalami, które tworzą spójny wygląd całego osiedla, położonego wśród alei zabytkowych drzew.

Zaprojektowane zostały segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchniach użytkowych 137,8 m2 (x2), 173,3 m2 i 219 m2 oraz dwa segmenty w zabudowie wolnostojącej dwulokalowej (funkcjonalnie zbliżonej do zabudowy bliźniaczej) o powierzchni użytkowej 159,6 m2 + 2,9 m2 pomieszczenie techniczne + 40 m2 pow.podłogi pod skosami na poddaszu. Cztery największe segmenty posiadają garaże dwustanowiskowe, a najmniejsze środkowe segmenty w zabudowie szeregowej – garaże jednostanowiskowe i zewnętrzne miejsce postojowe. Wszystkie budynki są trzykondygnacyjne, łącznie z użytkowym poddaszem na poziomie +2, możliwym do zagospodarowania według indywidualnych potrzeb. Poddasza oferują również dodatkowe powierzchnie podłóg pod skosami, niewliczone do ww. powierzchni użytkowych

Atutami oferowanych domów są przestronność, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania organizowania przestrzeni wewnątrz budynku.

Wysoka jakość wykończenia, energooszczędne technologie

Budynki zostaną oddane Klientom w standardzie deweloperskim, realizowanym w tradycyjnej, sprawdzonej technologii, z solidną izolacją termiczną i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów (np. Purmo lub Brugmann, Fakro, Roben lub Braas, etc.). Standard wykończenia obejmuje szereg rozwiązań znacznie wykraczających poza podstawowy poziom deweloperski, w tym m.in. okna trzyszybowe, automatyczną bramę garażową, drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, drzwi przeciwpożarowe do garażu, okna dachowe, wykończenie poddasza płytami gipsowo-kartonowymi, ogrzewanie podłogowe i drabinkowe we wszystkich łazienkach. Budynki będą posiadały komplet przyłączy mediów z sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd, gaz), a całe osiedle zostanie zagospodarowane zielenią i ogrodzone od zewnątrz.

Prace budowlane realizowane będą przez sprawdzonych, wyspecjalizowanych wykonawców branżowych, z którymi firma Dream Houses Development współpracowała przy wcześniejszych pobliskich inwestycjach na warszawskim Ursynowie przy ul. Wodzirejów, Rajskich Ptaków oraz Bekasów.

Indywidualne podejście

W trosce o zadowolenie przyszłych mieszkańców dajemy możliwość modyfikacji standardu deweloperskiego wewnątrz budynku zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami. Na odpowiednio wczesnym etapie prowadzonych prac możliwe są przykładowo zmiany układu ścian działowych, indywidualne rozmieszczenie lub rozbudowa instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, czy też instalacja dodatkowych elementów takich jak np. rolety okienne, odkurzacz centralny, czy rekuperacja. Wdrożenie indywidualnych zmian lokatorskich możliwe jest w bardzo szerokim zakresie, o ile tylko będzie zgodne z założonym harmonogramem całej budowy. Wierzymy, że nasza wiedza oraz Państwa pomysły pozwolą stworzyć funkcjonalną i dobrze urządzoną przestrzeń.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy pomoc w realizacji marzeń o nowym domu od momentu zakupu aż do przeprowadzki.

-> Pomagamy w pozyskaniu optymalnego finansowania inwestycji, współpracując z doświadczonym doradcą finansowym;
-> Wykorzystując nasze dotychczasowe wieloletnie doświadczenia proponujemy przemyślane i sprawdzone rozwiązania, a w razie potrzeby pomagamy dostosować projekt domu do indywidualnych oczekiwań;
-> Koordynujemy wprowadzanie modyfikacji standardu wewnątrz budynku;
-> Służymy kontaktami do sprawdzonych firm zajmujących się pracami wykończeniowymi;