Wille Szczęśliwice

Wille Szczęśliwice to nowoczesny projekt osiedla domów jednorodzinnych, zlokalizowanych przy ul. Zadumanej na warszawskiej Ochocie. Inwestycja składa się łącznie z 8 segmentów mieszkalnych jednorodzinnych w formie 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej oraz 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.
Ceny segmentów rozpoczynają się od 1 830 000 złotych brutto, adekwatnie do ich atrakcyjnej lokalizacji, prestiżowej architektury, walorów użytkowych oraz wysokiego standardu wykonania.


Lokalizacja

Inwestycja położona jest w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, nazywanego Zielonym Sercem Ochoty. Dzielnica jest doskonale skomunikowana, co zapewnia komfort przemieszczania się w jej obrębie oraz szybką podróż do wielu kluczowych miejsc na mapie Warszawy – przykładem może być bezpośredni dojazd komunikacją miejską do Centrum, który zajmie zainteresowanym 30 minut. W niewielkiej odległości, przy ul. Włodarzewskiej zlokalizowany jest przystanek autobusowy „Maszynowa 01” (6 minut pieszo), zaś przy Alejach Jerozolimskich przystanek „PKP WKD Aleje Jerozolimskie” (3 minuty pieszo). W odległości 550 metrów od osiedla znajduje się również stacja PKP Aleje Jerozolimskie. Lokalizacja Willi Szczęśliwice gwarantuje wygodę zarówno dorosłym, jak i najmłodszym przyszłym mieszkańcom osiedla.

Otoczenie

Okolica ulicy Zadumanej to doskonałe miejsce dla osób aktywnych, które cenią sobie komfortowe warunki życia w dużym mieście. Inwestycja znajduje się przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, w sąsiedztwie zielonych terenów Parku Szczęśliwickiego, a jednocześnie w pobliżu dużego węzła komunikacyjnego przy Alejach Jerozolimskich. Doskonałe połączenia opierające się na różnorodnych środkach transportu pozwalają na łatwe i szybkie przemieszczanie się między domem, pracą, ośrodkami edukacyjnymi oraz kulturalnymi. Obecność szkół, przedszkoli, dwóch centrów handlowych (Atrium Reduta oraz Blue City), kawiarni i restauracji, kin oraz teatrów sprawia, że podstawowe potrzeby mieszkańców mogą zostać zaspokojone w granicach zamieszkiwanej dzielnicy.

Rekreacja

Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w dowolnie wybranej formie zagwarantuje mieszkańcom sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego, który jako jeden z nielicznych parków w Warszawie oferuje użytkownikom tak bogatą infrastrukturę rekreacyjno-sportową. Na 30 hektarach użytkownicy znajdą nie tylko alejki parkowe okalające Jeziorko Szczęśliwickie (Glinianki Szczęśliwickie), ale też boisko do piłki plażowej, otwartą pływalnię OSiR Ochota, grawitacyjną kolejkę górską, siłownię plenerową oraz bramę do street workout’u. Jedyną w swoim rodzaju atrakcją jest również Górka Szczęśliwicka z całorocznym ośrodkiem narciarskim. W okolicy bogatą ofertę prezentują również liczne siłownie i kluby fitness (w tym również dedykowane wyłącznie kobietom, np. Ladies Gym Ochota), szkoły sztuk walki, a także szkoły tańca.

Projekt

Osiedle Wille Szczęśliwice to nowoczesny projekt autorstwa Pracowni Architektonicznej JEDNACZ Architekci wykonany na zlecenie firmy Dream Houses Development Sp. z o.o.
Na inwestycję składają się 2 budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej oraz 4 budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej, których wspólnym mianownikiem jest starannie dopracowana architektura, nawiązująca do stylistyki sąsiednich zabudowań. Podstawą projektu jest prosta bryła, która gwarantuje ponadczasowy charakter zabudowy. Klasy i elegancji dodaje oryginalna elewacja z płytki klinkierowej, której dopełnieniem są antracytowe detale i wykończenie najwyższego piętra.
W projekcie Willi Szczęśliwice atrakcyjny wygląd zewnętrzny został połączony z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń na parterze i dwóch piętrach. Na parterze zaprojektowano przestrzeń wspólną w postaci przedsionka, toalety oraz aneksu kuchennego połączonego z salonem, z którego mieszkańcy mogą wyjść bezpośrednio do ogrodu z tyłu domu. Na pierwszym piętrze znajdują się sypialnie oraz łazienka, zaś na drugim piętrze projekt zakłada lokalizację kotłowni, dodatkowych pomieszczeń użytkowych oraz wyjścia na bardzo atrakcyjną przestrzeń prywatnego tarasu. Atutem domów jest optymalna organizacja przestrzeni przy zachowaniu przestronności.
Integralną częścią projektu jest przestrzeń wokół budynków, która współgra z architekturą, ale także stanowi miejsce wypoczynku. Za budynkami do dyspozycji mieszkańców oddany będzie kameralny taras z wyjściem do ogrodu. Z dbałością o detale zostanie zagospodarowana przestrzeń od frontu budynków. Elementami porządkującymi przestrzeń całego osiedla będą drewniane pergole osłaniające zewnętrzne miejsce postojowe możliwe do opcjonalnego zamówienia na życzenie, wg jednolitego standardu dla wszystkich segmentów) oraz estetyczne murki pokryte płytką klinkierową. Dzięki takiej aranżacji przestrzeń wokół budynków będzie zorganizowana, ujednolicona i funkcjonalna.

Wysoka jakość wykonania, energooszczędne technologie

Budynki zostaną oddane Klientom w standardzie deweloperskim, realizowanym w tradycyjnej, sprawdzonej technologii, z solidną izolacją termiczną i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów. Standard wykonania obejmuje szereg rozwiązań wykraczających poza podstawowy poziom deweloperski, w tym m.in. okna trzyszybowe (w tym okna tarasowe z drzwiami przesuwnymi), automatyczną bramę garażową, drzwi z przeszkleniami o podwyższonej odporności na włamanie, ogrzewanie podłogowe i drabinkowe we wszystkich łazienkach oraz ogrzewanie podłogowe całego parteru. Budynki będą posiadały komplet przyłączy mediów z sieci miejskiej (woda, kanalizacja, prąd, gaz), a całe osiedle zostanie zagospodarowane zielenią i ogrodzone, tworząc spójną całość z istniejącą w sąsiedztwie zabudową jednorodzinną. Prace budowlane realizowane będą przez sprawdzonych, wyspecjalizowanych wykonawców branżowych, z którymi firma Dream Houses Development współpracowała przy wcześniejszych inwestycjach realizowanych na warszawskim Ursynowie przy ul. Wodzirejów, Rajskich Ptaków oraz Bekasów.

Indywidualne podejście

W trosce o zadowolenie przyszłych Właścicieli domu zapewniamy możliwość modyfikacji standardu deweloperskiego wewnątrz budynku zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami. Na odpowiednim etapie prowadzonych prac budowlanych możliwe są zmiany układu ścian działowych, indywidualne rozmieszczenie lub rozbudowa instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, czy też instalacja dodatkowych elementów, takich jak np. rolety okienne podtynkowe, odkurzacz centralny, czy rekuperacja. Szczególną uwagę zwracamy na wdrażanie ustalonych zmian lokatorskich zgodnie z założonym harmonogramem całej budowy, aby realizacja indywidualnych potrzeb naszych Klientów szła w parze ze sprawnym prowadzeniem całej inwestycji. Wierzymy, że nasza wiedza oraz Państwa pomysły pozwolą stworzyć funkcjonalną i dobrze urządzoną przestrzeń.

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy pomoc w realizacji marzeń o nowym domu od momentu zakupu aż do przeprowadzki:

-> Pomagamy w pozyskaniu optymalnego finansowania inwestycji, współpracując z doświadczonym doradcą finansowym,
-> Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenia proponujemy sprawdzone rozwiązania,
-> Koordynujemy wprowadzanie modyfikacji standardu wewnątrz budynku,
-> Służymy kontaktami do sprawdzonych firm zajmujących się pracami wykończeniowymi.