Historia | Dream Houses Development

Historia | Dream Houses Development

Historia

Jesteśmy rodzinną firmą z polskim kapitałem. Budujemy nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych w najciekawszych lokalizacjach Warszawy, w wysokim standardzie materiałowym, dobrze skomunikowane i z rozwiniętą infrastrukturą w okolicy. Początki firmy sięgają 2015 roku, jednak na nasze doświadczenie składa się 20 lat inwestycji w nieruchomości w Warszawie, Wrocławiu i okolicach, w tym inwestycje w grunty, budowa rezydencji „pod klucz” oraz coraz większych osiedli domów jednorodzinnych.

2015

Rejestracja firmy Dream Houses Development Sp. z o.o. w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000591386. Od tego czasu wszystkie projekty realizujemy w ramach jednej i tej samej spółki, o przejrzystej sytuacji właścicielskiej i finansowej.

2016

Budowa pierwszych dwóch mini-osiedli na warszawskim Ursynowie, przy ul. Rajskich Ptaków i Wodzirejów: 13 domów jednorodzinnych o łącznym metrażu użytkowym ok. 2000 m2. Obydwa osiedla oddane do użytkowania w 2017 roku.

2018

Start budowy Osiedla Bekasów w zielonym otoczeniu Jeziorka Imielińskiego, obejmującego 14 domów w zabudowie szeregowej o łącznym metrażu użytkowym ponad 2500 m2. Ostatni drugi etap osiedla ukończony w 2020 roku.

2019

Oddany do użytku kameralny projekt 6 segmentów jednorodzinnych Osiedle Wyczółki tuż obok Toru Wyścigów Konnych na Służewcu oraz rozpoczęta budowa prestiżowej inwestycji Wille Szczęśliwice na warszawskiej Ochocie, wyróżniającej się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia (ukończona 2020).

2019

Start budowy kilkuetapowego Osiedla Ludwinowska, łącznie 60 segmentów jednorodzinnych na zielonym Ursynowie. Pierwsze dwa etapy (16 segmentów) ukończone jesienią 2020 roku.

2020

Start budowy kameralnego Osiedla Krasnowolska – 6 komfortowych domów jednorodzinnych w formie zamkniętego mini-osiedla w cichej, kameralnej lokalizacji. Koniec budowy jesienią 2021 roku.

2020

Kontynuacja wszystkich projektów pomimo wybuchu epidemii COVID-19, z zapewnieniem ciągłości prac budowlanych i środków zabezpieczających dla pracowników. Dzięki temu zgodnie z harmonogramem realizujemy wszystkie inwestycje, jak również rozpoczynamy kolejne.  

2020

Latem 2020 zakończyliśmy budowę inwestycji Wille Szczęśliwice, zaś późną jesienią budowę etapów I i II Osiedla Ludwinowska. Również jesienią 2020 roku wystartowała budowa kolejnych etapów Osiedla Ludwinowska. 

2021

Od początku istnienia firmy oddaliśmy już do użytkowania lub posiadamy w budowie łącznie ponad 100 domów i segmentów jednorodzinnych. Latem 2021 roku zakończyliśmy budowę oraz uzyskaliśmy dopuszczenie do użytkowania III etapu Osiedla Ludwinowska oraz inwestycji Osiedle Krasnowolska. Jesienią 2021 roku w budowie znajdują się etapy IV-VII Osiedla Ludwinowska, których zakończenie planowane jest w kolejnych kwartałach aż do końca 2022 roku. 

Zapraszamy, abyś stał się częścią kolejnych punktów naszej wspólnej historii – jako nasz klient, pracownik, dostawca bądź wykonawca. Zapoznaj się z naszą ofertą domów, sprawdź aktualne propozycje pracy lub zajrzyj do zakładki kontakt, aby dowiedzieć się więcej!