Kariera | Dream Houses Development

Kariera

Kariera

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą deweloperską z Warszawy. Do tej pory przekazaliśmy do użytkowania lub aktualnie budujemy domy i segmenty jednorodzinne o metrażu użytkowym ponad 16 000 m2, jak również przygotowujemy kolejne, coraz ambitniejsze projekty. Działamy zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, z poszanowaniem naszych klientów, pracowników i wykonawców, jak również lokalnych społeczności i środowiska naturalnego. Troszczymy się o jakość i standard naszych produktów, bo wiemy, że wielu naszych klientów chce mieszkać w nich przez dziesiątki lat.

Aktualnie poszukujemy (11/2021):

Inżynier budowy domów jednorodzinnych
(miejsce pracy: Warszawa-Ursynów)

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie logistyką, zaopatrzeniem i organizacją placu budowy,
  • przygotowywanie i weryfikacja obmiarów, kosztorysów i rozliczeń,
  • bieżący nadzór nad jakością i terminowością prac wykonawców,
  • koordynacja robót z różnych branż budowlanych, udział w odbiorach poszczególnych etapów robót,
  • współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego (inwestor, kierownik budowy, wykonawcy, geodeta, itd.),
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP na budowie,
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej i przekazywaniu domów klientom dewelopera.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie budowlane (co najmniej studia inżynierskie),
  • minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku majstra/inżyniera budowy, optymalnie w obszarze budownictwa jednorodzinnego,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (opcjonalnie - mile widziane!),
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi na budowie, znajomość programów typu CAD oraz Office, umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego
  • samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące), a następnie na okres 1 roku, lub umowę B2B,
  • możliwość rozwoju praktycznych umiejętności inżynierskich i kierowniczych pod okiem doświadczonego kierownika budowy,
  • w zależności od posiadanych uprawnień i doświadczenia - ścieżkę rozwojową w kierunku stanowiska kierownika budowy dla przyszłych inwestycji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kompetencji i sprawności w realizacji powierzonych zadań,
  • pracę w dogodnej lokalizacji na terenie Warszawy (Ursynów, niedaleko POW)
  • pakiet opieki medycznej LUXMED,
  • niezbędne zaplecze i narzędzia pracy.

Uwaga: Jeśli chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w powyższej rekrutacji lub pozostawić informacje o sobie na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy prześlij CV na adres biuro [at] dhd.com.pl, koniecznie z klauzulą obejmującą zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz kilkoma zdaniami o sobie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wszystkim naszym pracownikom oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy, opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i uczciwość
  • dobre warunki zatrudnienia, adekwatne do zakresu zadań na danym stanowisku i posiadanych kompetencji
  • niezbędne narzędzia pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej (adekwatnie do charakteru danego stanowiska), z dużym nastawieniem na inicjatywę i samodzielność
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B, wg indywidualnych preferencji