Osiedle Wodzirejów | Dream Houses Development

Osiedle Wodzirejów | Dream Houses Development

Osiedle Wodzirejów

Opis inwestycji
Zamknięte mini-osiedle w cichej uliczce niedaleko ważnego węzła komunikacyjnego

Osiedle zrealizowaliśmy na liczącej ponad 3900 m2 działce przy kameralnej ulicy Wodzirejów, położonej niedaleko węzła ulic Puławskiej i Poleczki na warszawskim Ursynowie. W ramach inwestycji oprócz wykończenia budynków i całego osiedla w stanie deweloperskim wykonaliśmy również odcinek chodnika i pasa zieleni wzdłuż miejskiej ulicy. Na osiedlu wykonaliśmy dodatkowe elementy małej architektury z klasycznych, szlachetnych materiałów (cegła klinkierowa, drewno), nawiązujące do estetyki budynków.

Inwestycję zrealizowaliśmy korzystając z kredytu deweloperskiego udzielonego przez jeden z ogólnopolskich banków, jednocześnie z zachowaniem środków ochrony wpłat Nabywców zgodnie z ustawą deweloperską (rachunek powierniczy), a budowę zakończyliśmy terminowo jesienią 2017 roku.

8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej na dużych działkach, z drogą wewnętrzną, kompletem mediów i zagospodarowaniem terenu
  • Metraże domów od 141 m2 do 167 m2, z możliwością dodatkowej adaptacji strychu
  • Domy wybudowane na jednakowych działkach o powierzchni 450 m2 każda, dodatkowo droga wewnętrzna z bramą automatyczną
  • Osiedle ogrodzone i zamknięte jako całość, jednakże wewnątrz pozostawione zostały półotwarte fronty terenów zielonych przed budynkami, w celu zapewnienia swobodnej integracji mieszkańców
  • Budynki w standardzie deweloperskim, z wysokiej klasy materiałów (m.in. pustaki Wienerberger Porotherm, dachówka Braas, piec i zasobnik c.w.u. Junkers, itp.)
  • Inwestycja dopuszczona do użytkowania w ciągu 14 miesięcy od uzyskania pozwolenia na budowę