Wille Szczęśliwice | Dream Houses Development

Wille Szczęśliwice | Dream Houses Development

Wille Szczęśliwice

Opis inwestycji
Nowoczesna architektura dopasowana do sąsiadującej zabudowy

Inwestycję Wille Szczęśliwice zlokalizowaliśmy na zamkniętym osiedlu pomiędzy ulicami Włodarzewską i Zadumaną na warszawskiej Ochocie, w niedalekiej odległości m.in. od Parku Szczęśliwickiego, centrów handlowych Atrium Reduta oraz Blue City, jak również ok. 3 minuty od przystanku PKP WKD Aleje Jerozolimskie.

Budynki zostały wkomponowane w istniejące osiedle segmentów jednorodzinnych, nawiązując w nowoczesny lecz jednocześnie spójny sposób do sąsiadującej architektury zrealizowanej ok. 20 lat wcześniej. Oprócz zabudowy pustego dotychczas fragmentu osiedla o powierzchni ok. 2800 m2, dokonaliśmy również rewitalizacji szeregu części wspólnych (m.in. ogrodzenia, bram wjazdowych, chodników i drogi wewnętrznej), w trosce o komfort codziennego życia nie tylko dla naszych Klientów, ale również dla dotychczasowych mieszkańców.

8 domów i segmentów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej dwulokalowej
  • Łącznie 8 domów i segmentów jednorodzinnych o powierzchni od 173 do 251 m2, w tym największe domy z garażami dwustanowiskowymi
  • Nowoczesna architektura ze szlachetnymi materiałami elewacyjnymi, takimi jak płytki klinkierowe oraz płyty cementowo-włóknowe
  • Wysoki standard wykończenia, obejmujący m.in. przesuwne okna tarasowe HST, ogrzewanie podłogowe całego parteru i wszystkich łazienek, wysokiej klasy okna, drzwi i bramy garażowe oraz wykonywane na zamówienie elementy małej architektury na tarasach oraz na terenie zewnętrznym.
  • Urządzona zieleń oraz zagospodarowanie tarasów na ostatniej kondygnacji budynków, z doskonałym widokiem na Warszawę.
  • Inwestycja zakończona latem 2020 roku.