IV etap Osiedla Ludwinowska zakończony | Dream Houses Development

IV etap Osiedla Ludwinowska zakończony | Dream Houses Development

IV etap Osiedla Ludwinowska zakończony

ludwinowska z lotu ptaka

W styczniu 2022 roku Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla m. st. Warszawy wydał zaświadczenie o braku sprzeciwu do użytkowania kolejnego, IV etapu Osiedla Ludwinowska. Oznacza to, że w ramach całej inwestycji zakończyliśmy już budowę 32 z 60 segmentów jednorodzinnych. Kolejne etapy Osiedla Ludwinowska przewidujemy przekazać do użytkowania w następnych kwartałach bieżącego roku. 

Wraz z zakończeniem IV etapu Osiedla Ludwinowska wydłużony został kolejny odcinek drogi wewnętrznej (ulicy Fortepianowej) wraz z kompletem sieci mediów, służącej do wyłącznego użytku mieszkańców osiedla, zaś w najbliższych tygodniach rozpoczniemy przekazywanie gotowych segmentów naszym Klientom. Poprzednie etapy Osiedla Ludwinowska funkcjonują już w pełni samodzielnie, a sprawami całej społeczności oraz zarządem częściami wspólnymi zajmuje się dedykowane stowarzyszenie mieszkańców, powołane z inicjatywy i przy pomocy DHD. Realizacja kolejnych zespołów segmentów jednorodzinnych odbywa się w sposób niekolidujący z już oddanymi do użytkowania częściami Osiedla Ludwinowska, z wykorzystaniem odrębnego zaplecza oraz wydzielonej drogi dojazdowej do placu budowy. 

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich dwóch segmentów dostępnych jeszcze do nabycia w VI i VII etapie Osiedla Ludwinowska: https://dhd.com.pl/oferta/osiedle-ludwinowska - szczegóły oferty dostępne są w Biurze Sprzedaży pod adresem e-mail: sprzedaz [at] dhd.com.pl lub pod numerem telefonu: +48 790 605 506.

wszystkie aktualności